RESULTATS DE LA CURSA PATRONA 2015

Abdessa Rja, Carlos Palmer i Marck Russel, guanyadors absoluts de la Cursa Patrona 2015. Foto Facebook Tomeu Cifre Bennàssar.
Abdessa Rja, Carlos Palmer i Marck Russel, guanyadors absoluts de la Cursa Patrona 2015. Foto Facebook Tomeu Cifre Bennàssar.

El corredor del Club Atletisme Pollença, Abdessa Rja, va ser el campió absolut de la Cursa de la Patrona de 2015, un esdeveniment esportiu que reuní un total de 171 corredors adults i 75 infants pels carrers de Pollença l’horabaixa del dissabte 25 de juliol.
Els tres millors classificats de cada categoria foren:

M05
1r. Harry Boyd – Guildford & Godalming/Surre
2n. Esteva Payeras Palou – Club Atletisme sa Pobla
3r. Luis Martín Coll – Club Esportiu Mallorca Nord

M20
1r Abdessa Rja – Club Atletisme Pollença
2n. Jordi Riera Rayó – Club Atletisme Pollença
3r. Carlos Cano Cabello – Clubt Atletisme Pollença

M30
1r. Carlos Palmer Barceló – Diana Athletic Club
2n. David Guerra Fernadez – Bj Aluminox – CTC
3r. Manel Garcia Martorell – Club Món d’Aventura

M40
1r. Marck Russell – Swinton Running Club
2n. Llorenç Seguí Sànchez – Amistat Fisio Planet
3r. Pep Frontera Vives

M50
1r. José Garcia Jaramillo – GAMI – GardenHotels.com
2n. Tomeu Giscafré Celada – Club Atletisme Colonya
3r. Pedro Rosselló Bujosa – Es Pedal Bunyola

F05
1a. Maria Cifre Amengual

F30
1a. Maria José Almanda – Gem Alcúdia
2a. Marga Serra Pons – Imanair
3a. Marga Llompart Cerdà – CT Toni Colom World

F40
1a. Charlie Bradburr
2a. Sarah Macdonald
3a. Lisa Griffiths

F50
1a. Joana March Bisbal
2a. Margalida Llompart Salas

Categories infantils
Infantil femení
1a. Lucia Pinacchio Fernandez – Bellver Siurell
2a. Amelie Russell
3r. Maria Torrens Vives – Club Atletisme Pollença

Infantil masculí
1r. Simó Ribes Capllonch
2n. Miquel Álvarez González – Sant Francesc Llops
3r. Bernat Ribes Capllonch

Aleví femení
1a. Núria Vadell Llamas – Club Atletisme Pollença
2a. Aina Marqués Pericàs – Marató
3a. Reyes Reus Carbonell

Aleví masculí
1r. Esteve Llobera Suau – Club Atletisme Pollença
2n. Blai Caldentey Llull – Club Fisic
3r. Roberto Garcia Martínez

Benjamí femení
1a. Ainhoa Muñoz Sáez – C.T.Sa Pobla-Torrens Perica
2a. Daisy Kay Hutcheson
3a. Aleyna Kaya Torrandell

Benjamí masculí
1r. Mathiew Russell
2n. Joan Llabres Coll – Club Atletisme Pollença
3r. Joan Pomar Navarro

iniciació femení
1a. Julia Serra Alberti – Club Atletisme Pollença
2a. Isabel Vicens Benitez – Club Atletisme Pollença
3a. Marta Melià Torrandell

Iniciació masculí
1r. Marcos Camacho Ferreras
2n. Miquel Amengual Rufete
3r. Joan Cifre Cifre

40total visits,1visits today

gif ANIMADO Volar-e